Počas prvého februárového víkendu sa na Slovensku konal medzinárodný cigánsky ples. Ide o najhonosnejšiu a najluxusnejšiu akciu v roku, ktorú si nenechali ujsť ani Rómovia zo zahraničia! 

Tak toľko zlata ste pohromade ešte určite nevideli! Každý Róm, ktorý v komunite niečo znamená, si túto „udalosť roka“ v jednom z bratislavských hotelov nenechal ujsť. Hostiteľom a usporiadateľom tejto najluxusnejšej akcie bol Štefan Picúr Banyák, primáš slovenskej kapely Cigánski diabli. Cena vstupenky bola 69 eur, ktorá zahŕňala aperitív, predjedlo, hlavný chod, švédske stoly a kávu.

Moderátormi akcie boli známe mená TV Markíza Roman Juraško spolu s Lenkou Šóošovou, pričom nechýbali ani rómske celebrity. Akcia roka sa niesla vo veľmi honosnom duchu. Na plese sa tak ligotalo najmä množstvo zlatých šperkov. Je to až neuveriteľné, ale na tento slovenský ples prišiel už po druhýkrát aj mladý Róm Boris až z Londýna. Práve ten sa priznal, že má na sebe tak 350 gramov zlata v hodnote zhruba 10 tisíc eur. Celkom slušná spoločnosť, čo poviete? :)

 

zdroj: Facebook/ Boris Facuna

 

Zdroj: Facebook/Tomas Macvalda
zdroj: Facebook/Silvia Sarkozi
zdroj: Facebook/Vanessa Nessa Sarkozi
zdroj: Facebook/Silvia Sarkozi
zdroj: Facebook/Boris Facuna
zdroj: Facebook/Silvia Sarkozi
zdroj: Facebook/Silvia Sarkozi
zdroj: Facebook/Silvia Sarkozi

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook/Silvia Sarkozi, Boris Facuna