Toto bola svadba ako sa patrí! Limuzína, plné stoly jedla, honosné šaty a zábava trvajúca 4 dni. Tak vyzerala luxusná megasvadba v Michalovciach.

Pred pár dňami si svoje áno povedal mladý rómsky pár v Michalovciach. Eva (19) a Lukáš (20) Banovci sa poznajú už z detských čias a prezradili, že medzi nimi to bola láska na prvý pohľad. Bolo teda len otázkou času, kedy sa pár zosobáši. Oslávili zásnuby a hneď na to začali s prípravami na svadbu, pretože len šaty nevesty sa šili 2 mesiace a všetko chceli dokonale pripraviť do najmenších detailov.

Romantika…

Mladá Eva sa nechala pri šití šiat inšpirovať Andreou Verešovou a honosnú róbu so zlatou čipkou si nechala zhotoviť u návrhárky Natashe Azaryi, u ktorej si šaty nechala navrhnúť aj Zuzana Plačková. Za šaty zaplatila 3 500 eur a celý outfit nevesty sa vyšplhal na neuveriteľných 10 000 eur.

luxusna romska svadba
Šaty so zlatou čipkou zladené so ženíchom.

Ženích prezradil, že pravá rómska svadba u nich trvá aj 4 dni: “Začali sme oslavovať v piatok. Mali sme 80 hostí. U nás je taký zvyk, že pred svadbou nosia mladomanželom dary. V sobotu bol náš veľký deň. Aby sme dodržali všetky tradície, začali sme už o desiatej doobeda. V nedeľu sme v oslavách pokračovali. V pondelok sme sa ešte zabávali s najbližšou rodinou,“ odhalil zaužívanú tradíciu.

Nevestu zahrnú bankovkami.

Okrem honosných outfitov sa dvojica postarala aj o poriadnu zábavu. Na stoloch sa podávalo predjedlo, polievka, 3 hlavné chody a dezert, na výber bolo 2 000 druhov koláčov, pohárov a ovocia, desiatky druhov tort a 400 litrov alkoholu.

Stoly sa prehýbali pod jedlom.

Prenajali si bielu limuzínu a o hudbu sa staralo 14 hudobníkov z Veľkej Británie či Budapešti. Ako prezradil pyšný svadobný otec, podľa tradície nesmie nikomu nič chýbať a hostia musia mať všetko, čoho sa im zažiada. Celková suma svadby sa tak za 4 dni veselice vyšplhala na 35 000 eur. To je sumička!

Takto vyzerala luxusná megasvadba v Michalovciach!

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube, Facebook