V médiach je momentálne často rozoberaná členka tohtoročnej Superstar speváčka Katka Knechtová. Môžu za to najmä jej odvážne názory a poznámky k súťažiacim. Hudobníčka sa ale teraz vyjadrila k tomu, ako vidí svoju budúcnosť spojenú s vlastnou rodinou a deťmi.

Porotkyňa Superstar Katka Knechtová má už 37 rokov, no o vážnom vzťahu, z ktorého by vzišlo jej bábätko, ani chýru, ani slychu. Bývalá členka známej skupiny Peha prehovorila o tom, či vôbec chce alebo nechce mať deti. Ako priznala, s pribúdajúcim časom sa zmieruje aj s tou možnosťou, ktorá bola pre ňu pred istým časom neprijateľná.

Rodáčka z Prešova si o sebe nemyslí, že je ten typ, ktorý by bol zameraný iba na svoju prácu a budovanie kariéry. „Záležitosti okolo zakladania rodiny a dieťaťa však človek nevie ovplyvniť a môže sa pre ne iba trápiť. Prešla som si obdobím, keď som sa naozaj trápila, lebo som rodinu a dieťa veľmi chcela. Samozrejme, stále je to ešte otvorené, no už sa zmierujem s myšlienkou, že to možno nevyjde,“ prezradila otvorene pre Cas.sk s tým, že žije špecifický život a len máloktorý muž by s ňou vedel držať krok a všetko rešpektovať.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram