Má Fico problém s alkoholom? Politici a novinári zbadali TENTO detail a prehovorili!

Dátum:

Hoci je Robert Fico expremiérom, ako predseda strany Smer a najnovšie aj poslaneckého klubu sa na tlačovkách objavuje so skalnou pravidelnosťou. Politici a novinári však dvíhajú varovný prst. Všimli si totiž tento čudný detail…

Robert Fico sa aj naďalej pravidelne zúčastňuje tlačoviek, na ktorých odpovedá verejnosti na aktuálne otázky. Na poslednej, ktorá sa týkala vekového stropu odchodu do dôchodku, si však politici aj prítomní novinári všimli desivý detail. Pri otázkach o vietnamskom únose, agromafii či RTVS sa expremiérovi nápadne triasol palec na pravej ruke. Na otázky napokon neodpovedal a odišiel. Fico mal minulý rok vážne problémy so srdcom, no lekári a odborníci sa zhodujú na tom, že môže ísť aj o neurologický problém, Parkinsona, no nevylúčili ani alkoholizmus alebo nervozitu z nepríjemných otázok.

Podpredseda opozičnej SaS Ľubomír Galko pritom verejne  hovorí o problémoch expremiéra s alkoholom: „Nastal čas povedať to otvorene. Ten človek je prealkoholizovaný, a to sa v kuloároch hovorí ešte o horších „látkach“, a je nebezpečný pre všetkých nás. To tvrdia aj úradníci z Úradu vlády, že tento človek má problémy s alkoholom,“ myslí si. Jeho podozrenia potvrdzuje aj Igor Matovič: „Je parlamentným tajomstvom, že Fico má drastický problém s alkoholom. Nedokázal zniesť, že sa nestal prezidentom a vidí, kam ide Smer, ale držím mu palce,“ prezrádza. Nápadný tras rúk a nepriaznivý zdravotný stav na tlačovke si všimla aj prítomná novinárka Tódová: „Všetci sme si všimli, ako sa mu triasli ruky… Žiadna funkcia nestojí za to, aby ste neprežili koniec jej funkčného obdobia. Zdravie by malo byť prednejšie,“ dodáva na záver. Ficov mediálny poradca Erik Tomáš mal sľúbiť expremiérove vyjadrenie na závažné obvinenia, no zatiaľ sa k téme nevyjadril.

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube, Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...