Obľúbený herec a moderátor Marek Fašiang nerobí okolo svojho súkromia žiadne tajnosti a na rovinu hovorí, ako sa uňho veci majú. Stihla už prísť do jeho života nová žena?

Po dvoch rokoch od zásnub prišiel namiesto svadby rozchod. Marek Fašiang a Tereza Bizíková v októbri priznali krízu, ktorú sa im však zažehnať nepodarilo, a dvojica nedávno priznala, že išla definitívne od seba.

V médiách sa už stihla objaviť informácia, že modelka aj moderátor už majú niekoho iného. Marek však novú priateľku poprel. ,,Ja neviem o tom, že by som mal nejaký vzťah. Robím si z toho ,srandu‘, že ak áno, tak potrebujem dosť výrazne pomôcť v domácnosti. Mám tam teda pekný bordel, takže by som bol rád, keby mi tá domnelá partnerka prišla pomôcť,” uviedol so smiechom pre portál Pluska.

Herec, ktorého preslávil seriál Oteckovia, je teda single. Ako sa ďalej vyjadril, svoju pozornosť sústreďuje najmä na 2-ročnú dcérku Olíviu a prácu. ,,Skutočne každú voľnú chvíľu trávim s dcérou a pre žiadnu inú ženu tam aktuálne nie je miesto,“ uzavrel celkom otvorene.

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/marekfasiang