Mario Cimarro, Juan z telenovely Skrytá vášeň, pred pár dňami totálne zvalcoval Slovensko, keď ohlásil príchod na markizácky Deň otvorených dverí. Seriálová hviezda sa ale v našej krajine stihla aj porozhliadať a navštíviť viaceré miesta. Vyzerá to tak, že mu ktosi robil spoločnosť a neznámej Slovenke vyznal dokonca lásku!

Kto je tá šťastná Slovenka? To je zrejme otázka, ktorú si položí mnoho žien potom, ako uvidia najnovšie vyznanie Juana neznámej kráske. Mario Cimarro (47) sa vybral na Slovensko potom, ako mal vystúpiť na markizáckom DOD koncom augusta. Momentálne to ale vyzerá tak, že dôvod jeho návštevy nebol možno len výsostne pracovný.

Mario sa už stihol aj čo to naučiť po slovensky a ohúriť svojou chválou naše krásne ženy. Sympatický herec, ktorého vďaka známej telenovele zbožňujú dámy na celom svete, sa po návšteve Markízy vydal na potulky našou krajinou a zdá sa, že nebol celkom sám. Na Instagrame totiž zverejnil romantické vyznanie so slovami „Ľúbim ťa“ či „Ty a ja“, hoci doposiaľ nevedno, komu boli tieto sladké slová adresované. Žeby mal Mario v našich končinách tajný románik so Slovenkou? Nechajme sa prekvapiť!

Zdroj │ Foto: Instagram