Zrejme najdiskutovanejšou dvojicou slovenského bulváru je Jasmina Alagič a Rytmus. Párik dlhšie svoju lásku tajil, no všetko sa po určitom čase napokon prevalilo a obaja si teraz vymieňajú zaľúbené odkazy na sociálnych sietiach.

Ako to tak v živote býva, ľudia vám buď prajú, fandia alebo závidia a nič dobré neželajú. To je aj prípad nového prominentnej dvojice, rapera Patrika Rytmusa Vrbovského a moderátorky Jasminy Alagič. Sympatická plavovláska doteraz na kritické odkazy ľudí nereagovala, ale zrejme ich bolo až príliš, keďže Jasmina zverejnila veľavravný odkaz všetkým neprajníkom.

“Ahojte priatelia! V prvom rade vám chcem napísať, že si naozaj veľmi cením všetkých vás, ktorí sledujete môj profil. Mám pocit, že sme tu väčšina naladená na podobnú krásnu šťastnú životnú vlnu! Ale, bohužiaľ, nájde sa tu vždy aj zopár ľudí, ktorí majú potrebue zbytočne urážať alebo majú pocit, že s červeným diplomom vyštudovali medziľudské vzťahy a teraz môžu hodnotiť a predpovedať čo ako bude. Ja sa nehnevám, ale prosím, nehnevajte sa ani vy, keď váš koment bude vymazaný a vy zablokovaní, pretože môže sa niekto hájiť, že každí má právo na názor, ale je to môj profil, a tak ako v živote že sa vyhýbam negatívnym ľuďom, tak aj tu mám právo si ich selektovať, aby sme tu naozaj zostali iba my, pozitívni. Ďakujem, že mi rozumiete a všetkým nám prajem nech je k nám šťastie štedré,” vyjadrila svoje pocity Rytmusova priateľka na Instagrame.

Reakcie ľudí nenechali na seba dlho čakať a väčšina z nich jej názor kvituje. Podobne ako markizácky redaktor Boris Pršo.

Jasminine vyjadrenie

Zdroj|Foto: Instagram