Odkedy Viktor Vincze (26) požiadal Adelu Banášovú (36) o ruku, nehovorí sa o ničom inom, iba o ich plánovanej svadbe. Dvojici to začína liezť mierne na nervy, a tak sa Adela rozhodla k celej záležitosti vyjadriť. Jej reakcia bola naozaj trefná!

Pred pár dňami sa do médií dostali “zaručené” informácie o svadbe, ktorá sa má konať už v júni. Správu vypustil do éteru anonymný čitateľ, ktorý tvrdil, že vie kde, kedy a ako bude svadba prebiehať. Zarážujúce je na tom to, že informácie majú pochádzať priamo z rodinných kruhov oboch snúbencov. Anonym poslal email, v ktorom bolo uvedené miesto ale i dátum konania šťastného dňa. Adela nie je nadšená z takejto správy, pretože svedčí to o tom, že ľudia sa nestarajú o svoje životy, ale riešia ostatných. „Ku svadbe sa zatiaľ nebudeme vyjadrovať, ani k žiadnym tipom – mnohým aj nezmyselným. Chápeme však záujem a nejako včas a veríme, že vhodne, niečo potvrdíme,“  vyjadrila sa Adela na otázku týkajúcu sa informácií k plánovanej svadbe.

Všetky informácie, ktoré boli vypustené do médií boli zrejme iba falošné a na tie pravé si ešte trochu počkáme. Každopádne sa tešíme na podrobnosti veľkého dňa tejto skvelej markizáckej dvojice.

Zdroj: topky.sk Foto: Instagram | Ilustračná foto: YouTube