Je tomu len zopár dní, čo bola moderátorka Martina Zábranská prichytená po boku nového partnera, ktorým je český herec Jiří Dvořák. Aj keď spočiatku držala krásna tvár domáceho šoubiznisu bobríka mlčanlivosti, dnes už o svojej čerstvej láske hovorí celkom otvorene.

V polovici uplynulého týždňa verejnosť prekvapila informácia o novom vzťahu moderátorky tanečnej šou Let’s Dance, ktorá sa zamilovala do výrazne staršieho herca. Martina “Maca” Zábranská (28) podľahla čaru umelca Jiřího Dvořáka (55), pričom dvojica sa spolu po prvýkrát ukázala počas filmového festivalu v Karlových Varoch. Aj keď sa spočiatku ani jeden zo zamilovaného páru k otázkam o vzťahu nevyjadroval, samotná spíkerka a herečka napokon urobila výnimku.

„Stretli sme sa na natáčaní rozprávky Šťastný Smolař. Už vtedy to bol človek, na ktorého som sa najviac tešila. S ním ani sekunda nebola márna, prekecali sme hodiny, bol veľmi láskavý. Trvalo to nejakú dobu a teraz sme sa stretli znovu. Ale teraz inak. A správne,“ povedala pre Markízu. Zároveň však dodala, že si uvedomuje prekvapenie v očiach iných, avšak momentálne je veľmi šťastná. „Ale zažívam jedno z najkrajších období môjho života,“ prezradila moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/macazabranska, tvmarkizaofficial, jiridvorak007