Každému divákovi šou Česko Slovensko má talent je známa postavička, ktorá sa objavila v doposiaľ každej sérii a svojím prístupom si získala aj srdcia svojich neprajníkov. Hovoríme samozrejme o Jozefovi Pátrovičovi, ktorý sa z nuly vytiahol až na výslnie a Talent by bez neho už nebol Talentom. To, na čo sa neodbytný dôchodca odhodlal teraz, vám vyrazí dych!

Istá facebooková stránka nedávno uverejnila príspevok s videom, ktoré zachytáva prievidzskú ulicu počas dňa. V zástavbe vidno niekoľko rodinných domov, pri ktorých sa postupne začali zhromažďovať okoloidúci. Z jedného z domov totiž vychádzala hlasná hudba, ktorú bolo počuť až na ulicu. Z reproduktorov pritom odzneli najväčšie súčasné aj minulé slovenské hity v podaní Mariky Gombitovej a slovenského repera Ega.

Divákov však najviac zaskočil spevácky sprievod, ktorý týmto skladbám vytvoril práve Jozef Pátrovič. Ten sa ukázal na verande jedného z domov a pred všetkými nahlas spieval do rytmu (aspoň sa o to pokúšal). Jeho motív k takémuto počinu nie je známy. Môžeme len špekulovať o tom, či si slovenskú hviezdu niekto zo susedov pozval na svoju párty, alebo či sa maestro rozhodol oživiť kultúru mesta netradičným spôsobom. Divákov si však získal aj na internete, a tak jeho sláva stále nevyhasína.

Tu si môžete pozrieť video Pátrovičovho verejného koncertu:

 

Záznam z prvého vystúpenia Jozefa Pátroviča v šou Česko Slovensko má talent:

Zdroj: Facebook, YouTube