Niekdajší zabávač Ibrahim Maiga nedávno oslávil 60. narodeniny v africkom Mali, kde sa už zdržiava nejaké obdobie. Hoci sa len nedávno oženil, priznáva, že sa už stihol aj rozviesť a stará sa o dve deti. Ako odhalil, plánuje aj možný návrat na Slovensko, kde by sa chcel opäť oženiť.

Ibrahim Maiga patril svojho času k slovenským zabávačom, ktorí sa pravidelne objavovali na televíznych obrazovkách. 60-ročný Afričan sa však napokon vrátil na Mali, kde podľa svojich slov žije spokojný život dodnes. Zamiloval sa do oveľa mladšej Inny (30), s ktorou sa taktiež oženil. Ako však priznáva pre PLUS 7 DNÍ, už je rozvedený a stará sa o dve deti, Fatimu (10) a Omara (7).

Problémom malo byť údajne jej správanie: “Ona mala radšej seba ako mňa. Čo je ešte horšie, zabúdala, že je vydatá, má rodinu, malé deti a nemôže sa chodiť zabávať kedy chce,” poznamenal so slovami, že napokon podal žiadosť o rozvod. Komik, ktorý mal kvôli svojim hoaxovým statusom opletačky s políciou, však uvažuje o opätovnom návrate na Slovensko. Tvrdí však, že sa musí zmeniť vláda: “Potrebujem byť slobodný, takže prídem až vtedy, keď do vlády nabehnú normálni ľudia.

Ibi, ktorý na Mali vlastní dva domy so záhradou a podniká v rezorte poľnohospodárstva, si chce v našich končinách nájsť aj budúcu manželku. Tá by mu mala porodiť ďalšie deti a zároveň prijať aj dve, ktoré už vychováva. “Nech celý Trenčín berie na vedomie, že keď sa vrátim, pokrstím ich na Trenčianskom hrade. Bude to krásna symbolika, pretože tam Omar vykopal studňu pre Fatimu,” vyratúva veľké plány. Dodáva, že ho stále ťahá zabávanie ľudí, no aktuálne u nás nevidí na prácu podmienky kvôli finančným problémom obyvateľov. “Ako mám niekoho zabávať, keď je nervózny, má existenčné problémy a nemá čo dať deťom na stôl?” myslí si.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: PLUS 7 DNÍ | Foto: IG/ibi.maiga