Majk Spirit, jeden z najžiadanejších mužov slovenského šoubiznisu, bol dlhé obdobie sám, až kým sa mu do cesty nepriplietla krásna Ukrajinka. Aj keď zvodný raper spočiatku nechcel ukazovať verejnosti tvár svojej priateľky, tentokrát konečne urobil výnimku.

34-ročný raper Majk Spirit je nielen jedným z najúspešnejších, ale aj najžiadanejších mužov domácej hudobnej scény. Sympatický Bratislavčan dlhé obdobie nepriznával po svojom boku žiadnu ženu, až kým sa pri ňom nezačala objavovať tajomná brunetka. Ako sa napokon ukázalo, raper si našiel novú známosť, pričom dlhodobo verejnosti ukazoval len časti jej tela.

Ako je dnes už jasné, Michalovo srdce si nezískala žiadna Slovenka ani Češka, ale nádherná Ukrajinka Maria. Kým fanúšikovia rapera doposiaľ detailne poznali len jej zadok či dekolt, postupom času začal hudobník odhaľovať viac. Fanúšikovia, ktorí trpeli zvedavosťou, však pred pár hodinami dostali poriadnu dávku prekvapenia, keď Majk ukázal svoju lásku v plnej kráse. A že sa je rozhodne na čo pozerať! Fešáčisko Spirit si totiž ulovil skutočne luxusnú ženu!

Zdroj: Instagram/MajkSpirit