Je tomu už nejaký ten týždeň, čo sa v kuloároch prevalila informácia, že hudobník Majk Spirit, ktorý sa drvivú väčšinu svojej kariéry prezentoval ako “single” muž, má priateľku. Aj keď raper nechce konkretizovať, ktorá kráska si získala jeho srdce, tentokrát konečne ukázal jej tvár. Alebo aspoň jej časť… 

34-ročný hudobník z Bratislavy už nie je voľný! Srdce Majka Spirita si v priebehu posledných mesiacov získala žena s dokonalou postavou, ktorú doposiaľ ukazoval len po častiach. Kde tu sa objavila snímka s jej rukou, dekoltom či zadkom, pričom následne bol raper už pred fanúšikmi štedrejší. Svoju lásku totiž na niekoľkých snímkach ukázal od chrbta, pričom vo všetkých prípadoch bolo jasne vidieť, že Majk si našiel ženu s perfektnými krivkami.

Ako mladá Ukrajinka Maria uviedla už prednedávnom, so svojim partnerom sa pozná približne 13 rokov, avšak jej tvár nebola verejnosti známa až doteraz! Pri príležitosti jej narodenín zverejnil Spirit snímku, na ktorej je jeho láska zachytená spredu. Raper si však zrejme povedal, že svet ešte stále nie je pripravený na krásu mladej ženy, a preto ju fanúšikom dávkuje len po kvapkách. Jedno je však isté. Oči Majkovej priateľky doslova vyrážajú dych a ak má celú tvár tak krásnu ako pohľad, hudobník je šťastný chlap!

Zdroj: Instagram/MajkSpirit