36-ročnému raperovi Majkovi Spiritovi sa celkom zmenil život potom, čo mu do neho vstúpila krásna modelka Maria. Pôvabná Ruska si získala srdce jedného z najžiadanejších mužov slovenskej hudobnej scény, pričom mu svet priviedla aj prvorodenú dcérku Ariu.

Raper Majk Spirit vie, že ženy treba ľúbiť a o tie svoje dve sa stará ako o princezné. Sympatický rodák z Bratislavy v poslednom období vymenil nočné hýrenie za rodinné rána, pričom aj sociálne siete mu zaplavujú predovšetkým fotografie s manželkou a dcérkou.

„Najlepšia vec, aká mi kedy prišla do života.. Dostojevskij mal pravdu, že čas strávený s deťmi lieči dušu, ďakujem za prvých 8 liečivých mesiacov.. Som vďačný za každú chvíľku s tebou, dýcham pre pohľad do tvojich očí a žijem pre tvoj úsmev a tvoj smiech.. Cením, že nevieš ešte ani rozprávať a už si ma toho toľko naučila.. Upratuješ môj svet, moje priority, moje sny,“ vyznal sa začiakom mesiaca hrdý otec, ktorý sa len pred pár hodinami pochválil aj jedinečným záberom celej rodiny. Ten pochádza z krstu malej Arie Viktorie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/majkspirit, maria.dusicka