35-ročný raper Majk Spirit má na svojom konte množstvo úspešných hitov, avšak aj on mal nejeden hudobný sen. Ako totiž priznal pred fanúšikmi, v minulosti sníval o spolupráci s legendárnym maestrom Karlom Gottom. Žiaľ, ten 1. októbra skonal na následky akútnej leukémie.

Majk Spirit, ktorý pôsobí na slovenskej hudobnej scéne od roku 2000, vyprodukoval už nejeden úspešný hit. Napriek tomu však v hlave nosil jeden sen o spolupráci s legendárnym spevákom Karlom Gottom, s ktorým sa lúčila celá Európa 12. októbra. Ani to však slovenského umelca nezastavilo a len pred okamihom predstavil svoju novú skladbu “Navždy Mladý”.

“Sníval som o spolupráci s týmto legendárnym Maestrom, posledný rok som sa o to aj snažil a bolo to na dobrej ceste… Keď som sa pred par týždňami dozvedel, že nás Karel opustil, predstavoval som si, že robíme spolu song a vznikla skladba NAVŽDY MLADÝ. Môj špeciálny singel na Dušičky,” odkazuje Spirit fanúšikom.

Ako už napovedá názov singla, Majk Spirit s Miťom Bodnárom prevzali skladbu “Být stále mlád”, ktorú samotný Gott prespieval od nemeckej skupiny Alphaville. Práve refrén piesne motivoval už mnohých umelcov, pričom na skutočnú spoluprácu sa speváka podarilo presvedčiť českému hudobníkovi Leošovi Marešovi a nemeckému raperovi Bushidovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: FB/Karel Gott, IG/majkspirit