Majk Spirit (33) je nielen slovenský raper, ale bezpochyby aj jednen z najväčších lámačov sŕdc mnohých žien. Aj napriek tomu, že nemá problém priznať, že on nežnejšie pokolenie miluje, po jeho boku sa dlhý čas žiadna oficiálna partnerka neukázala. Teraz poznáme dôvod prečo!

V jednej zo svojich najznámejších piesní Majk Spirit tvrdí, že ženy treba ľúbiť. Tohto tvrdenia sa rozhodne drží, no aj napriek tomu je už niekoľko rokov single. Prečo nemá raper, vlastným menom Michal Dušička, po boku žiadnu partnerku zaujímalo aj fanúšikov.

Na sociálnej sieti sa Spirit rozhodol odpovedať na pár otázok zo strany jeho priaznivcov, ktorí rozhodne nemali žiadne zábrany. Jedna z odpovedí však viacerých fanúšikov určite prekvapila, keďže vysvetlil, prečo nemá vo svojom živote frajerku. “Dlhodobo venujem moju lásku mojej práci.. Nechýba mi láska, učím sa byť láska, neverím na lásku, ktorú dostaneš od svojej frajerky,” odpovedal pesimisticky hudobník, pričom väčšinou ho vidíme s dobrou náladou a pozitívnym pohľadom na život.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram