Bude to už šesť rokov, čo hokejista Pavol Demitra († 36) zomrel pri leteckom nešťastí. Predovšetkým táto smutná udalosť zasiahla jeho manželku Majku, ktorá sa musela zmieriť s krutou pravdou. Po pohrebe sa utiahla a médiám sa snažila vyhýbať, hlavne kvôli deťom, ktoré neboli pripravené na taký tlak. No v týchto dňoch sa objavila v spoločnosti a opäť to bola usmiata Majka akú poznáme.

Vdova po Demitrovi sa zúčastnila na udalosti Slovenka roka, kde jej kolegyňa Jana Pitková vyhrala cenu s názvom Charita. Spoločne totiž založili občianske združenie Kolobeh života. Organizácia sa zaujíma o neúplné rodiny, kde sú predovšetkým neplnoleté deti. Majka sa do vážnej situácie rodín vie vcítiť a aj z tohto dôvodu prijala ponuku pomáhať.

Naplno sa venuje organizácií a svojím deťom Lucasovi a Zare, ktorí majú nabitý program. No ak by niekto čakal, že Lucas sa venuje hokeju, je na omyle. Syn Paľa Demitru uprednostnil futbal a dcéra sa venuje atletike, a kresleniu.

Majka o hokejovom talente svojho syna nechcela predbiehať a dokonca priznala, že majstrovstvá sveta v hokeji nesledovali. ,,Ja som úplne mimo týchto vecí a deti majú iné aktivity. Hokej vôbec nesledujeme,“ pre plusku.sk uviedla Demitrová, pre ktorú je všetko, čo bolo spojené s jej zosnulým manželom veľmi bolestivé.

Majka je dnes vyrovnaná a spokojná

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: youtube.com