Šport Majster sveta (†33) je mŕtvy: Policajt ho strelil v bare priamo do...

Majster sveta (†33) je mŕtvy: Policajt ho strelil v bare priamo do čela!

Zo sveta športu dorazili mimoriadne smutné správy. Jeden z najúspešnejších medzinárodných šampiónov brazílskeho jiu-jitsu bol v uplynulých dňoch zavraždený policajtom, ktorý ho po krátkom incidente chladnokrvne strelil priamo do čela!

Uplynulú nedeľu došlo v nočnom klube v Sao Paule k fatálnemu nešťastiu, pri ktorom vyhasol život jedného z najväčších šampiónov všetkých čias. 33-ročný športovec Leandro Lo prišiel o život potom, čo ho zastrelil policajt, ktorý v čase incidentu nebol v službe a momentálne je na úteku.

Brazílčan Leandro Pereira do Nascimento Lo, ktorý bol osemnásobným majstrom sveta v piatich rôznych váhových kategóriách, pričom získal ocenenia aj na Svetovom pohári či iných súťažiach, bol v inkriminovanom čase s priateľmi v klube Sirio.

Po nejakom čase sa mu mal začať výhražnými gestami prihovárať policajt Henrique Otávio Oliveira Velozo, ktorého športovec zneškodnil a požiadal ho, aby odišiel. Násilník však vytiahol svoju zbraň a Leandra strelil priamo do čela, po čom bol okamžite prevezený do nemocnice, kde napokon zomrel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter, BBC News

Exit mobile version