Mal byť otcom: Obrovský žiaľ snúbenice hokejistu Sádeckého († 24)!

Dátum:

3. novembra zasiahla celé Slovensko zdrvujúca správa o nečakanom úmrtí mladého talentovaného hokejistu Borisa Sádeckého, ktorý skolaboval 29. októbra počas zápasu nadnárodnej IHL medzi Dornbirnom a iClinic Bratislava Capitals.

Len 24-ročného športovca oživovali priamo na ľade, pričom bol následne uvedený do umelého spánku. Aj keď sa spočiatku zdalo, že Boris zdravotné komplikácie prekoná, opak sa stal pravdou a klub, v ktorom pôsobil, oznámil verejnosti smutnú správu. Okrem spoluhráčov, priateľov a zdrvenej rodiny za sebou zosnulý hokejista zanechal aj snúbenicu Šárku, ktorá sa po smrti svojej lásky odmlčala zo sociálnych sietí.

Len pred pár hodinami však po dlhšom období zdieľala emotívne video zo skytej kamery, v ktorom Borisovi oznamuje, že bude otcom ich spoločného bábätka. „Boli sme traja. Z troch sa stal jeden. Tento život musím prežiť, čo najšťastnejšie, nech mi rýchlo ubehne, aby som sa mohla stretnúť rýchlo s vami dvoma,“ napísala na sociálnej sieti 24-ročná žena, ktorá s hokejistom tvorila pár viac ako 10 rokov. Osudom skúšaná Šárka však, žiaľ, o nenarodené dieťatko prišla.

„Boris sa stal mojím priateľom a najlepším kamarátom pred viac ako 10 rokmi. On je dôvod, prečo som vo všetkých aspektoch svojho života tam, kde som. Som hrdá na náš vzťah s Borisom, navzájom sme sa naučili rešpektovať sa, chápať sa a rozumieť si,“ napísala po jeho úmrtí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/S.B.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...