Herec Sväťo Malachovský (50) sa len pred pár dňami na sociálnej sieti Instagram pochválil novou spriaznenou dušou, ktorej totožnosť zatiaľ pred verejnosťou skrýva. Aj keď Gizka Oňová sčasti potvrdila, že by mohlo ísť o jej dcéru Scarlett, umelec ostáva ticho a zdá sa, že ľahostajný nie je ani expartnerke Petre Molnárovej. I keď v celkom inom ponímaní!

36-ročná herečka pomotala Sväťovi hlavu v období, keď bol ženatý s Ľubicou Čekovskou, s ktorou vychovával syna Tea. Dvojica sa v dôsledku prekvapujúceho romániku rozviedla, pričom herec s milenkou si povedali svoje áno v roku 2018. Petra mu najskôr porodila chlapca Tima a počas toho, ako čakala druhého Marka, sa ich cesty rozdelili. Molnárová od Malachovského odišla v piatom mesiaci tehotenstva, keď ho obvinila z obťažovania ich spoločného syna.

„Nechať sa šikanovať a týrať nie je až taký problém. Je to v poriadku, alebo je to tvoj problém, se*uálne zneužívať a týrať vlastné deti, to predsa nie je až taký problém,“ šokovala s tým, že dnes už exmanžela obvinila aj na polícii. Trestné oznámenie bolo uzavreté v prospech Sväťa, avšak medzi bývalými partnermi ostala očividná zášť. Potom, ako sa prevalilo, že Malachovský má po svojom boku novú partnerku, sa Molnárová prihovorila verejnosti s prekvapivým videom.

Ako uviedla na sociálnej sieti, exmanžel ju mal obrať o auto, ktoré jej údajne venoval. „Takto sa oficiálne nasilu berie auto matke svojich detí, ktoré jej daroval k pôrodu,“ napísala kučeravá kráska k videu, kde jej polícia nasadzuje na pneumatiku tzv. papuču. „Vzal si mi už všetko… Na rozdiel od teba mi ostala už iba chrbtová kosť a pravda. A tá je len jedna!“ pokračovala herečka. Podľa právnikov je v prípade zásadná informácia, kto je papierovo skutočným majiteľom vozidla, prípadne ako bolo vysporiadané bezpodielové spoluvlastníctvo manželov, ak bolo auto kupované počas zväzku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/tvjoj, petra_molnarova_