Herec Sväťo Malachovský si v posledných mesiacoch prešiel doslova turbulentným obdobím. Potom, čo kvôli mladej milenke Petre Molnárovej opustil manželku Ľubicu Čekovskú, sa opäť oženil a s herečkou splodil dvoch synov. Po čase ho však mala šokujúco obviniť z obťažovania spoločného dieťaťa!

50-ročný herec a komik Sväťo Malachovský bol herečkou Petrou Molnárovou (36), s ktorou si povedali svoje áno v júli 2018, obvinený z obťažovania ich maloletého syna. V období, kedy bola po druhýkrát tehotná, bez slova opustila svojho manžela, pričom dôvod prezradila až s odstupom času.

„Nechať sa šikanovať a týrať nie je až taký problém. Je to v poriadku alebo je to tvoj problém, se*uálne zneužívať a týrať vlastné deti, to predsa nie je až taký problém alebo neviditeľný problém. Na svete je veľa problémov a každý má ten svoj. A každý sa k tomu stavia inak. A preto som s 1,5-ročným synom a v piatom mesiaci tehotenstva s druhým synom od neho odišla,“ napísala v druhej polovici apríla rozhorčená Molnárová na sociálnej sieti.

Ako sa neskôr ukázalo, incident mala riešiť aj polícia, ktorá však spor v jednej časti odmietla a v ďalšej právoplatne zastavila. „Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujmu o jej osobu ju dohnali k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané!“ povedal svojho času pre Plusku Malachovský.

Do konfliktu napokon vstúpila aj hercova exmanželka Ľubica Čekovská či švagriná Iveta Malachovská. Obe dámy sa Sväťa napriek obvineniam zastali. Pre magazín Eva sa k danej kauze vrátil ku koncu roka aj on sám, pričom s Molnárovou potvrdil rozvod: „Každého z nás postaví život pred rôzne situácie, či už pozitívne, alebo tie menej príjemné. Mne naservíroval čeliť takémuto niečomu, čo považujem za úplné dno. Nad takou absurditou mi nezostáva urobiť nič iné, ako sa len pousmiať.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Eva.sk, Pluska.sk | Foto: TV JOJ, IG/petra_molnarova_