Pred pár dňami došlo na Léveckej ulici v Nových Zámkoch k strašnému incidentu. Po parapete okna na 4. poschodí chodil malý Adriánko, kým jeho matka spala opitá a zdrogovaná. Teraz spoznala tvrdý trest!

V Nových Zámkoch došlo pred pár dňami k strašnému incidentu, keď sa po parapete okna na 4. poschodí bytovky prechádzal malý chlapček Adriánko. Z okna vyhadzoval predmety, medzi nimi aj kľúče od vlastného bytu.

Polícia pribehla pred byt, kde si vyhodenými kľúčami odomkla. Hoci predpokladali, že chlapček je v byte sám, a preto sa ocitol na takom nebezpečnom mieste, pravda bola ešte horšia. Jeho matka Soňa (29), foto >>> TU <<<, spala na gauči a v krvi jej zistili prítomnosť alkoholu, metamfetamínu aj benzodiazepín. Malý chlapček už pritom z okna vypadol v auguste 2017, kedy mesiac bojoval o svoj život. Vtedy však jeho mama vyviazla s podmienkou, ktorá stále pretrváva.

Adriánko skončil v nemocnici a polícia prípad začala vyšetrovať ako trestný čin týrania blízkej a zverenej osoby. Podľa informácii Nového Času však dostala tentokrát aj iný trest. Vo štvrtok bol Adriánko prepustený z nemocnice a umiestnený do ústavnej starostlivosti.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR