Matka troch detí Kimberley (†44) sa v roku 2008 rozhodla zatočiť so svojou nadváhou a podstúpila podviazanie žalúdka. Následne zhodila 120 kíl, no na konci jej premeny nestála vysnívaná postava, ale smrť.

Kimberley Wall, matka troch detí z anglického Manchestru, sa po pôrode svojich ratolestí dostala na alarmujúcu váhu, ktorá začala ženu ohrozovať na živote. V roku 2008 sa preto rozhodla pre radikálny zákrok, ktorý jej mal raz a navždy zmeniť život a dostať mamičku k vytúženej postave.

Kimberley sa podujala podľa informácií TheSun podstúpiť operáciu, ktorou jej lekári podviazali žalúdok. Kaderníčka a zdravotná sestra sa v minulosti pokúšala schudnúť všetkými možnými diétami, no vždy bezvýsledne. V zúfalosti napokon dúfala, že práve takto zamedzí zvýšenému prejedaniu sa. Za desať rokov napokon schudla neuveriteľných 120 kíl, no za premenu zaplatila životom.

V dôsledku operácie totiž nedokázala časom prijať takmer žiadne jedlo a bola tak slabá, že mohla ledva vstať z postele či kráčať. Rovnako trpela bolesťami žalúdka, zvracaním aj nízkym sebavedomím. Napriek viacerým pokusom lekárov vyliečiť ju skončila matka v nemocnici potom, ako sa jej stav výrazne zhoršil. 44-ročná žena zomrela týždeň potom na zlyhanie srdca v dôsledku podvýživy. Vyšetrovateľ minulý týždeň uviedol, že v zdravotnej starostlivosti nedošlo k žiadnemu zlyhaniu a pacientka skonala po dlhotrvajúcich komplikáciách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Facebook/Kimberley Jane Wall