Pred pár hodinami zasiahla rodinu Bučkovcov smutná tragédia. Po obrovskom požiari hospodárskej budovy, kde chovali zvieratá, prišli o niekoľkotisíc eur. Mama Anka prehovorila, prečo ku nešťastiu došlo.

Pokojný život rodiny Bučkovcov, ktorú diváci spoznali vďaka známej reality šou, sa pred pár hodinami narušil. V hospodárskej budove vedľa domu, kde početná família chovala množstvo zvierat, došlo k nečakanému rozsiahlemu požiaru.

Oheň museli napokon hasiť hasiči zo štyroch okresoch a incident sa skončil jednou intoxikovanou osobou. Viac svetla do prípadu ale vniesla mama Anka, ktorá prezradila, že v tomto prípade nemalo ísť o žiadnu náhodu: “Boli tam ovce, kozy kotné, všetko… A nemalo sa to od čoho chytiť, lebo tam nie je elektrika,“ prezradila záhadné okolnosti pre TV Markíza.

Neskôr ale pre Jojku priblížila ustarostená žena ešte čosi navyše: “Ale ako môžu byť takíto ľudia. Lebo tam nie je elektrika, to bol úmysel. Tam nie sú žiadne káble, nič…“ dodáva so slovami, že jej syn Jano dorazil na miesto ako posledný, no príčinou nemôžu byť ani cigarety, keďže je nefajčiar. Anka si myslí, že za celým incidentom, vďaka ktorému bola vyčíslená škoda približne 30-tisíc eur, je ich budova, ktorá vadí istému susedovi.

Ten mal dať viackrát podnet na zvalenie, keďže mu smrdí, no nepochodil. Sused ale obvinenia odmieta: “Tak vám poviem, aká je pravda. To malo byť zvalené už pred šiestimi rokmi. Ale obecný úrad to nezvalil,“ prezrádza. Čo je teda pravou príčinou požiaru, tak ostáva nateraz záhadou, hoci známa rodinka má v celej veci jasno.

Bučkovci museli medzi sviatkami čeliť rozsiahlemu požiaru
Mama Anka podozrieva suseda…
Ten obvinenia odmieta.

Zdroj: TV Markíza, TV Joj │ Foto: Facebook/HaZZ, TV Joj