O slovenskej tenistke Dominike Cibulkovej je všeobecne známe, že miluje módu, pričom nemá problém ani s odvážnejšími kúskami. Okrem iného má v obľube aj kožuchy či kabelky zo živých zvierat, čo je tŕňom v oku mnohých fanúšikov, ochrancov a už aj známych osobností.

Aj napriek tomu, že blondínka sa stala terčom obrovskej kritiky, keď sa na sociálnej sieti pochválila novým kožuchom, svojich luxusných kúskov sa vzdať nemieni. Pravidelne sa tak ukazuje v outfitoch z nevinných zvierat, pričom naposledy zablokovala možnosť komentovať fotografiu v novom outfite.

Na Dominikino pretŕčanie v kožuchu sa už však nemohol pozerať slovenský spevák Robo Papp. ,,….ja som si dnes uvedomil, že mi jej je vlastne ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu všetko,“ napísal na sociálnej sieti umelec, ktorý dúfa, že si z Cibulkovej ostatní nezoberú príklad.

Je zrejmé, že kritiku speváka si prečítala aj mama tenistky, Katarína Cibulková. Jeho slová sa jej museli dotknúť, v dôsledku čoho sa rozhodla brániť aj napriek tomu, že sa takmer nikdy nevyjadruje k akejkoľvek kritike voči dcére. ,,Som pyšná na to, ako som vychovala moju Dominiku,“ napísala na sociálnej sieti.

Reakcia na kritiku Roba Pappa

Zdroj: Facebook/Katarína Cibulková  |  Foto: Facebook/Katarína Cibulková, Instagram/katarina_cibulkova, Facebook/Robo Papp