Mama herca Mareka Fašianga sa na Plese v opere rozhovorila o expriateľkách jeho syna a narovinu vyzradila celú pravdu. Tieto slová zrejme poriadne šoknú jeho aktuálnu priateľku Terezu.

Mama herca Mareka Fašianga a riaditeľka divadla Nová scéna Ingrid Fašiangová doprevádzala na tohtoročnom Plese v opere svojho syna. O tom, že sa v historickej budove SND dobre bavili, niet pochýb, keďže majú veľmi pekný vzťah. Pani Fašiangová, ktorej to v tento výnimočný večer naozaj pristalo, sa ale nečakane úprimne rozhovorila o expriateľkách svojho syna.

Pre Nový Čas prezradila aj to, aký vzťah mala s potenciálnymi nevestami a ako spolu vychádzajú dnes: “Mám tú smolu, že Marek mi nerád dával kontakty na svoje priateľky, lebo vždy skonštatoval, že som s nimi kamarátka. Všetky som ich akceptovala. Do dnešného dňa s nimi dobre vychádzam,” prezrádza nečakanú pikošku.

Takéto kamarátstva ale nemusia byť po chuti práve hercovi, ktorý sa už v živote posunul ďalej a momentálne už približne rok randí s krásnou modelkou Terezou B. Aj s tou sa však už, pochopiteľne, Marekova mama zoznámila a absolvovali spolu aj divadelné predstavenie. Otázne je aj to, ako bude reagovať samotná modelka na to, že jej nádejná svokra dodnes dobre vychádza s niekdajšími priateľkami fešného herca.

Tereza tvorí s Marekom pár približne rok

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram