Miro Jaroš patrí k obľúbeným hudobníkom na Slovensku, no aj on si počas rokov uvedomil, že musí mať hrošiu kožu. Na kritiku je už zvyknutý, ale neznesie urážky či negatívne komentáre na adresu svojich blízkych. Zabolia ho predovšetkým útoky na najdôležitejšiu osobu v jeho živote.

Miro Jaroš si je veľmi blízky najmä so svojou mamou Štefániou, s ktorou trávi veľmi veľa času. Niekoľkokrát do roka si doprajú spoločnú dovolenku, no nedávno sa spevákova mama stala terčom nepríjemných útokov. Bývalý superstarista totiž zverejnil fotografiu, kde fanúšikovia drzo upozorňovali na nedokonalý chrup postaršej dámy.

Hviezda detských hitov vtedy upozornila ľudí, že dôchodkyňa si v roku 2019 našla hrčku. Žiaľ, neskôr sa potvrdilo, že ide o rakovinu. ,,Po ťažkej liečbe ožarovaním sa jej zničili zuby. Daň za to, že sa vyliečila. Nikdy o tom nehovorila, ale domnievam sa, že to pre ňu nebolo ľahké,” napísal na sociálnej sieti, pričom umlčal všetkých kritikov.

Hudobník si posledné dni užíval na ostrove Maurícius a spoločnosť mu opäť robila jeho milovaná mama. Aj tentokrát sa pochválili spoločným záberom, no tentokrát pani Štefánia všetkým hejterom vytrela zrak. Môže sa totiž pýšiť novým chrupom, vďaka čomu je jej úsmev plný radosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Miro Jaroš