Dvojica ešte nedávno pôsobila šťastným dojmom a dnes je ich láske koniec. Na ich rozchod zareagovala aj mama tanečníka a bývalého partnera Adely, Petra Modrovského. 

K rozchodu sa pre cas.sk vyjadrila aj samotná Adela, ktorá pôsobí vyrovnane. „Náš vzťah dozrel do štádia maximálne možného naplnenia a kompatibility. Myslím si, že sa nám ľahšie budú ďalej žiť životy na oddelených cestách. Veľa sme si dali a ukončili sme to bez drámy a v dobrom, čo je fajn,“ prezradila Banášová.

Adela a Peter si prešli búrlivým obdobím v roku 2011, kedy sa rozhodli žiť oddelene pretože Adela si chcela založiť rodinu, ale Peter sa ešte na to necítil. Neskôr to však zmenil a po bábätku začal túžiť aj on. Dvojica však o vysnívané dieťa prišla, čo bol veľmi smutný moment v ich spoločnom živote. Možno práve nenaplnenie ich veľkého sna sa stal podnetom, pre ich rozchod.

[sociallocker]Adela mala veľmi dobrý vzťah s mamou svojho bývalého priateľa. Tá však ich rozchod veľmi komentovať nechcela a len stručne odvetila: “Rešpektujem to!” povedala rázne mama Danka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]