Je tomu už viac ako týždeň, čo sa sympatičká speváčka a herečka Dáša Mamba Šarközyová stala hrdou mamičkou čerstvo narodeného synčeka Manola. Spolu s partnerom Tonym Poruchom žiaria šťastím, pričom rodinka zverejnila nádherné zábery plné lásky.

Kedysi hviezdila v šou Mr. Bombastic ako nekompromisná hriešnica a drzá členka letného komanda, dnes je z nej pyšná mamička nádherného chlapčeka. Speváčka a herečka Dáša “Mamba” Šarköziová priviedla iba pred pár dňami na svet svojho prvorodeného synčeka, ktorého má s tanečníkom skupiny The Pastels, Tonym Poruchom.

Sympatická tvár slovenského šoubiznisu žiarila počas celého tehotenstva šťastím a inak tomu nie je ani po pôrode. Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila nádhernú snímku s bábätkom, pričom na fotku skúpi nebol ani jej partner Tony. “Dnes je to presne týždeň.. Toľko by som toho mohla povedať, ale niekedy sú slová slabé na vyjadrenie.. Proste len.. Dokonalé šťastie,” zverila sa dojatá mamička svojim fanúšikom. No nie sú nádherní?

Zdroj: Instagram/mambadasha, tonyporucha

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)