Počas ďalšieho nedeľného prenosu súťaže The Voice Česko Slovensko objavila porota obrovský talent, o ktorý sa doslova pobila. Daniel Kapitán odrovnal svojím talentom a hlasom úplne všetkých a fanúšikovia sa domnievajú, že práve on sa môže stať novým víťazom šou.

The Voice Česko Slovensko bolo opäť svedkom vystúpení mnohých talentovaných ľudí, no keď sa zjavil on, bolo rozhodnuté takmer okamžite. Daniel Kapitán prišiel na pódium a rozbalil hit I believe I can fly od R. Kellyho a po pár tónoch bolo z výrazov poroty jasné, že nastane “bitka” o to, v ktorom tíme napokon skončí. Spontánna Jana Kirschner sa takmer rozplakala, no za svoju prílišnú emiocionálnosť si minulý týždeň vyslúžila obrovskú kritiku.

Daniel si svojou zamatovou farbou hlasu a neskutočným spevom získal napokon celú porotu, hoci pokračovať vo svojej ceste sa rozhodol po vedením rapera Kalliho. Mladý spevák ale nie je v hudbe neznámy pojem, hoci jeho životná cesta je poriadne zložitá. Ako sa totiž odhalilo v dokrútke, Daniel trpí schizofréniou a práve v boji so zákerným psychickým ochorením mu pomáha spev a hudba. Jeho sestra na sociálnej sieti prezradila, že Danielova psychika sa zhoršila potom, ako sa zabil ich otec a navyše prežil aj rozchod s priateľkou.

Nadaný mladý muž má za sebou viaceré hudobné spolupráce so zvučnými menami ako raper Vladis či skupina Lavagance. Objavil sa však aj na pravidelných vystúpeniach s kapelou Prešporskí Junáci a už vtedy ukázal, že má na to byť tým naj. To potvrdzujú aj reakcie fanúšikov, ktorí sa domnievajú, že práve spoznali nového víťaza šou.

Daniela bude koučovať raper Kalli
Mladý spevák ukázal obrovský talent

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube, Facebook