Reality šou Love Island sa stretla na Slovensku i v Čechách s vrúcnym prijatím, pričom diváci sa aktuálne postupne zoznamujú so súťažiacimi druhej série. A aj keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že tí sú klonmi svojich predchodcov, jedna vec je zásadne rozdielna. Medzi dievčatami je totiž jedna mamička!

Na platforme Voyo pred pár dňami odštartovala druhá séria reality šou Love Island, ktorá je opäť plná mladých ľudí túžiacich po láske. Aj keď v najnovšej epizóde z relácie niektoré z dievčat vypadne, začínajú sa tu profilovať prvé páry, ktoré sú si už po prvých dňoch vo vile čoraz bližšie. Jedným z nich je sympatická blondínka Naty a neprehliadnuteľný Štefan, ktorý dostal príznačnú prezývku Fabio.

„Chlapci ma nezaujímajú, ja som skôr na mužov, ktorí už vedia, čo chcú. Mám v hlave upratané. Také niečo som hľadala a našla, bola som s ním päť rokov, ale niektoré veci sa nedajú úplne ovplyvniť…,“ povedala v úvode konverzácie Štefanovi. Dvojica si padla do oka ešte pred párovaním, pričom kráska prezradila svojej polovičke tajomstvo, o ktorom až dodnes nemá nikto zo súťažiacich ani poňatia.

„Mám štvorročného chlapčeka, ktorý mi robí radosť. Som rada, že sa zo mňa stala matka, žena. Aj v mladom veku si myslím, že je to veľmi prínosné,“ uviedla s očakávaním reakcie, ktorá bola viac ako pozitívna. Temperamentný Slovák nevidí v synovi Natálie žiadnu prekážku, práve naopak. Ako uviedol, aj on sám hľadá úprimnú ženu, ktorá má nastavené hodnoty ako on, kým vzťah s blondínkou mieni rozvíjať ďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: VOYO | Foto: markiza.sk