Nedávno sa Jasmina Alagič pochválila fotografiou svojho rastúceho bruška, z ktorého sa úprimne teší. Namiesto milých slov od fanúšikov však prišla tvrdá kritika, ba až výsmech. Reagovali totiž predovšetkým mamičky, ktoré sa primitívne smiali z moderátorkinho tehotenstva. Napokon zakročil Rytmus, ktorých všetkých vyviedol z omylu.

Sympatická tehuľka zrejme nebude patriť medzi celebrity, ktoré by najkrajšie obdobie svojho života skrývali pred verejnosťou. Potvrdila to aj najnovšími fotografiami, kde sa pochválila narastajúcim tehotenským bruškom. Fanúšičky ju však doslova vysmiali, keďže Jasmine vyčítali, že nevyzerá ako tehotná.

Všímavé mamičky sa smiali z jej malého brucha a niektoré dokonca naznačili, že podľa nich nenosí pod srdom žiadne bábätko a ide o marketingový ťah. ,,Toto je brucho tehotnej ženy? To sa len dobre najedla. Myslím si, že gravidná ani nie je, je to hra na ľudí,“ napísala jedna z dám, pričom mnohé ženy s jej názorom súhlasili. ,,Prečo sa chváli bruškom, ktoré vlastne nemá?“ uštipačne sa pýtala ďalšia fanúšička.

Všetky negatívne komentáre rázne ukončil Rytmus, ktorý zverejnil krásne video. S hrdosťou sa totiž pochválil svojou láskou a jej rastúcim bruškom, ktoré jej nesmierne pristane. Všetky pochybnosti sa tak veľmi rýchlo rozplynuli a verní fanúšikovia majú úprimnú radosť.

 

Zdroj: Instagram/rytmusking  |  Foto: Instagram/rytmusking, Instagram/jasmina_alagic  |  Video: Instagram/rytmusking