Po Novom roku spustili televízie rôzne nové projekty, ktoré si získali srdcia divákov od prvej chvíle. Jedným z nich je aj rodinný seriál Oteckovia. Nuž, ani nakrúcanie tohto seriálu sa neobíde bez komplikácií a prispôsobovaniu sa najmä jednému účinkujúcemu.

Oteckovia je rodinný seriál televízie Markíza, ktorý na našich obrazovkách môžeme sledovať od Nového roku. Seriál sleduje príbeh štyroch oteckov, ktorí sa každodenne stretávajú s radosťami aj starosťami, v pozícii takzvanej hlavy rodiny.

Herec Vlado Kobielsky je práve jedným zo štyroch oteckov, ktorého rodinné problémy prenasledujú stále, keďže hrá rozvedeného otca dvoch dcér, ktorý žije so svojou novou priateľkou a ich novorodeniatkom. A práve malé bábätko, Paťko Kučera je ten, ktorému sa na pľaci pochopiteľne dostáva najväčšej pozornosti a treba sa mu prispôsobovať.

Vlado Kobielsky prezradil časopisu Šarm, že aj keď scéna s Paťkom sa odohrá v televízii akoby za pár sekúnd, v skutočnosti je to úplne inak. Malé bábätko totiž samozrejme nevie pochopiť, kedy sa nakrúca naostro a mal by byť sústredený. Keď zaspinká, štáb musí počkať alebo robiť iné veci. Zábavné situácie nastávajú vtedy, keď má malinký vetry a ak sa to udeje práve počas “ostrej”, tak sa samozrejme všetci rozosmejú a scéna sa nakrúca od začiatku.

Vlado si tak mal opäť šancu vyskúšať byť otcom bábätka a pri otázke, či by chcel opäť aj jedno vlastné, sa len potajomky usmial.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.