Slováci mali možnosť sledovať druhé kolo žrebovania o prémiové výhry. Počas losovania si najväčšiu pozornosť získala Bratislavčanka Manuela, ktorá vyhrala neuveriteľných 501-tisíc eur, no v živom vysielaní ani netušila, o akú sumu sa hrá!

Manuele z Bratislavy sa podarilo vyhrať pol milióna eur, pričom spočiatku sa zdalo, že si finančný obnos na účet nepripíše. Otvorene totiž priznala, že živé vysielanie nesleduje a teda ani netušila, o akú konkrétnu sumu sa hrá. Napokon však do 20 sekúnd povedala správne heslo, ktoré jej prinieslo rozprávkovú výhru.

Marcel Forgáč a Vera Wisterová výherkyňu poriadne vyspovedali, keďže sa jej pýtali na prácu a taktiež, čo plánuje urobiť s toľkými peniazmi. ,,Som v reklamnej brandži, čiže asi do veľkej miery v tom, v čom sa pohybujete vy. Živím sa ako make-up artist,“ prezradila im Slovenka.

Nedeľný prenos však sledovalo viac ako 870-tisíc divákov, pričom dostali dosť informácií, aby začali po žene pátrať. Tesne po výhre sa vo vyhľadávačoch sociálnej siete i Googlu objavili slová ako Bratislava, make-up artist alebo reklamná agentúra nespočetne veľakrát.

Podľa informácií portálu pluska.sk mala Manuela ako umelecká maskérka zriadených niekoľko účtov na sociálnych sieťach. Tie však zrušila ešte v ten večer, ako vyhrala stovky tisíc eur. Je zrejmé, že sa chce vyhnúť medializovanej popularite a množstvu správ, keďže ju zrejme budú chcieť ľudia kontaktovať. Po zdanení pristane na účte mladej ženy čiastka vo výške 404 810 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: RTVS, Pixabay