Manžel Mary Bartalos podstúpil ťažkú operáciu: Venovala mu krásny odkaz!

Dátum:

Slovenská herečka Mária “Mary“ Bartalos je momentálne na materskej dovolenke, pričom sa v posledných týždňoch stará aj o svojho manžela. Ten podstúpil iba prednedávnom vážnu operáciu a jeho pohyb je výrazne obmedzený.

Bývalá hviezda seriálu Oteckovia sa už 11 mesiacov teší zo synčeka Noela, ktorého vychováva spoločne s manželom Adriánom. V posledných týždňoch jej však nemohol pomáhať tak, ako by chcel, nakoľko podstúpil náročnú operáciu kolena, ktorá je už jeho šiestou v poradí.

Bartalos sa totiž venuje vzdušnej akrobacii, pričom jedným z jeho predstavení ohúril porotu v šou Česko Slovensko má talent, a zároveň vedie vlastné pohybové štúdio. Jeho aktívny spôsob života si tak vyžiadal mnohé zranenia, a taktiež bol po poslednej operácií v obväzoch a odkázaný na barly.

Mary však milujúceho manžela vôbec nepovažuje za starosť, dokonca je to úplne naopak. ,,A ja sa teraz na neho pozerám a popritom rozmýšľam, že je to môj hrdina. Žiadne ležanie a prines mi toto alebo podaj mi hento, žiadne stenkanie, že ma to bolí… Funguje ako keby nič. To ja mu ešte hovorím, aby sa krotil a viac oddychoval a sedel a bral tie barly pod pazuchy. On ani nevyžaduje, aby som sa o neho starala, ale za to on sa stará o moje duševné zdravie a rozosmieva ma nonstop. Nikdy mi nepridáva na plecia, naopak mi veľa pomáha a je mi najväčšou oporou,“ napísala na sociálnej sieti herečka, ktorá je vďačná za svoju polovičku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/maria.bartalos

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...