Záchranári sa pred pár dňami vydali na miesto bydliska muža, ktorý bol v život ohrozujúcej situácii. Na tiesňovú linku zavolala jeho vydesená manželka. V tom čase nikto nemohol tušiť, že už o pár minút neskôr sa situácia dramaticky zmení!

K mimoriadne smutnému incidentu došlo v sobotu (21. januára) v poľskom meste Jarocin. Manželka zavolala na tiesňovú linku s oznamom, že jej manžel zrejme dostal infarkt. Na miesto boli okamžite vyslaní záchranári, ktorí po príchode na určenú adresu začali s oživovaním.

Resuscitácii 65-ročného muža sa prizerala jeho milovaná polovička, pre ktorú bol strach a stres priam neúnosný. Po pár minútach skolabovala. Vysoko napätú situáciu neuniesla, v dôsledku čoho to jej organizmus nezvládol. Zdravotníci zistili, že 61-ročná Poľka taktiež dostala infarkt, rovnako ako jej muž.

Záchranári tak museli oživovať oboch manželov. Napriek veľkej snahe lekárov sa manželský pár nepodarilo zachrániť. Ide tak hneď o dvojnásobnú tragédiu, ktorá musí byť tvrdou ranou pre blízku rodinu a priateľov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: polsatnews.pl | Foto: FB/Ochotnicza Straż Pożarna w Jarocinie