Mnohí z nás sa tešia na ozdobovanie stromčeka, ktorým sa môžeme pochváliť svojej rodine a blízkym priateľom. Krásne ozdoby a blikajúce svetielka nám taktiež navodzujú tú správnu vianočnú atmosféru. Viete si však predstaviť, že by ste žili v dome, kde by ste mali na každom kroku obľúbený symbol Vianoc?

Manželia Susanne a Thomas Jerominovci pochádzajúci z Nemecka sú rozhodne milovníkmi vianočných sviatkov. S výzdobou totiž začínajú už v auguste. Niet sa čo čudovať, keďže 15 izieb svojho domu zaplnia ozdobenými vianočných stromčekmi. Iba v spálni majú 20 stromčekov a kuchyňu im zdobí 39 vianočných symbolov.

Vďaka ich záľube sa už po tretíkrát stali držiteľmi rekordu v počte ozdobených stromčekov na jednom mieste. Celkovo ich majú v dome 444. Dvojica na celkovú výzdobu použila 72-tisíc klasických ozdôb a 74-tisíc svetielok. ,,Naším cieľom nebolo vytvoriť rekord. Robíme to pre seba, pretože si myslíme, že je to pekné,“ povedal Thomas, pričom vrátiť dom do pôvodného stavu im väčšinou trvá dlhšie ako jeden mesiac.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: spiegel.de | Foto: FB/ Wiesbadener Kurier, Twitter  |  Video: Twitter