Manželia Zuzana Kovačič Hanzelová a Michal Kovačič sú uznávanými novinármi, ktorí sa venujú predovšetkým politike. Obaja sú pracovne vyťažení a zdá sa, že kariéra sa stala pre oboch prioritou. Zo svojich hodnôt však neupustia ani počas najkrajších sviatkov roka.

Zuzana bola v minulosti redaktorkou televízie RTVS, no už viac ako rok pôsobí v denníku SME. Michal, naopak, moderuje markizácku reláciu Na Telo, ktorá je zameraná na politiku. Manželia sú jednoznačne novinármi telom aj dušou, pričom v práci trávia väčšinu svojho času. Dokonca aj ich spoločného psa stráži počas pracovného týždňa moderátorova mama.

Vianočné sviatky však vo väčšine ľudí vyvolávajú potrebu byť s najmilovanejšími a obklopení chutným jedlom či symbolickými darčekmi. V prípade dvojice je to však trošku inak, keďže Štedrý deň nebudú tráviť spolu. Redaktorka na sociálnej sieti totiž priznala, že Vianoce bude tráviť so svojou rodinou a jej manžel bude taktiež v spoločnosti svojej mamy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojica sa zosobášila pred dvoma rokmi

Zdroj: Instagram/zuzanahanzelova  |  Foto: Instagram/zuzanahanzelova, Facebook/Zuzana Kovacic Hanzelova, markiza.sk, Facebook/Petrík Snv