Manželia Vinczeovci spravili šokujúci krok: Neuveríte, na čo sa dvojica chystá!

Dátum:

Hoci ste si už od moderátorskej dvojice zvykli na nečakané rozhodnutia, tentokrát sa Vinczeovci podujali na šokujúci krok. Manželia sa chystajú na niečo, čo by ste asi nikdy nečakali!

Moderátor Viktor Vincze má šokovanie okolia tak povediac v krvi a pri nečakanom požiadaní o ruku či bleskovom sobáši a verejnom priznaní o svojej mužnosti, to zďaleka nekončí. Tentokrát si pre manželku a moderátorku Adelu pripravil úplne novú skúsenosť. Svoju polovičku totiž nahovoril na divadelné predstavenie Odchody vlakov, pri ktorom však nebudú divákmi, ale hlavnými postavami.

Dvojica sa totiž rozhodla pod režisérskou taktovkou Viktorovho otca Vinczeho st. odohrať tragikomédiu od scenáristu Petra Zelenku, a to hneď v niekoľkých mestách na Slovensku. Manželia skúšajú po večeroch hru približne tri mesiace a vstupenky za 12 eur sa pomaly vypredávajú. „Turné“ odštartovalo podľa oficiálnych informácii v rodnom meste Viktora v Šali 29. apríla v divadle ŠOK a postupne navštívia aj iné slovenské mestá. Moderátor má pritom s amatérskym hraním už skúsenosti, keďže s bývalkou Evou zvykol strašiť na Bojnickom zámku v rámci Medzinárodného festivalu duchov a strašidiel. Adela sa ale podľa svojich slov na hereckú dráhu presedlať nechystá: „Nechceme sa porovnávať s hereckými ikonami, nemáme ambície preraziť na doskách,“ dodáva pre Nový Čas. Nechajme sa prekvapiť, ako sa Vinczeovcom zadarí v novom spoločnom projekte.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...