Šoubiz Manželia Vrbovskí ukázali obrúčky: Tieto prstene ich spojili na celý život!

Manželia Vrbovskí ukázali obrúčky: Tieto prstene ich spojili na celý život!

Rozprávkovú svadbu Rytmusa a Jasminy Alagič Vrbovskej sledovalo množstvo fanúšikov dvojice z celého Slovenska, pričom nevesta aj ženích žiarili šťastím. Priatelia mladomanželov, ktorí sa „dňa D“ zúčastnili, potvrdili, že celá veselica bola plná lásky, emócii a dobrej energie.

Rytmus a Jasmina sú jedným z najsledovanejších párov domácej šoubiznisovej scény, pričom ich svadbu očakávalo množstvo skalných fanúšikov. Potom, čo dvojica požiadala hostí, aby nezverejňovali žiadne snímky či videá zo svadby, sami sa podelili o pár záberov z dňa D. Fotografie šťastného páru si okamžite získali viac ako neuveriteľných 150-tisíc pozitívnych „lajkov“ a stovky nadšených komentárov.

Iba pred okamihom sa Patrik pochválil aj zlatými obrúčkami, ktoré pre dvojicu vyrobil František Holub, pričom svoj nový status manžela obohatil o dojímavé vyznanie. „Cítim sa hrdo a šťastne. Oslovovanie moja manželka vo mne vyvoláva niečo silné, čo musím chrániť a starať sa do konca života. Byť pán domu, byť dobrým otcom a mužským vzorom berem ako automatickú vec. Pozor, toto sa nedá porovnať so žiadným chodením. Manželstvo a rodina je najvyšší level vzťahu, ktoré by malo byť iba jedno v živote. (Aspoň ja to tak prirodzene cítim) A presne na toto som čakal celý život. Milujem moju manželínu,“ napísal k snímke prsteňov hrdý hudobník. A my s ním nemôžeme inak ako absolútne súhlasiť!

Zdroj: Instagram/RytmusKing, jasmina_alagic