Manželka Corinna radikálne mení liečbu Schumachera: Novú nádej vidí v darčeku za 30 mil. eur!

Dátum:

Michael Schumacher, jeden z najslávnejších jazdcov Formuly 1, utrpel v roku 2013 na lyžovačke zranenie hlavy, ktoré ho dostalo na pokraj smrti. Zabojoval a prežil, no sú to dlhé mesiace, čo nevieme nič o jeho aktuálnom stave. Zdá sa však, že rodina slávneho muža sa rozhodla pre radikálny krok dúfajúc, že sa mu polepší.

Na zdravotný stav ,,Schumiho“ sa v priebehu posledných rokov uvalilo informačné embargo. Aj keď sem-tam sa objaví informácia od jeho spolupracovníkov, rodina tvrdohlavo mlčí. Údajne by mal slávny jazdec vnímať okolie, no nemôže naň plnohodnotne reagovať.

Manželka Corinna sa však nevzdáva a rozhodla sa pre nové zdravotnícke zariadenie na Mallorce. V minulosti dvojica rada trávila voľné dni práve na tomto mieste a tak dúfa, že sa mu vráti aspoň časť spomienok. Nemeckému šampiónovi dokonca kúpila luxusné sídlo za viac ako 30 miliónov eur priamo od prezidenta futbalového klubu Real Madrid. Na pozemku sa nachádzajú rozsiahle zdravotnícke pomôcky, vrátane rozsiahleho bazéna, ktoré by mali Michaelovi pomôcť pri rekonvalescencií.

Zdroj: express.co.uk |  Foto: YouTube, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...