Životní partneri úspešných se*y hercov a herečiek to v reálnom živote musia mať skutočne ťažké. Veď si to len predstavte! Po vašej polovičke môže túžiť milión iných žien a to je ten lepší prípad, pokiaľ po nej iba túžia.

Ak by bola táto vaša polovička ešte aj súčasťou filmových erotických scén, ešte len vtedy by vás triafal šľak! Takéto niečo sa prihodilo jednému z najžiadanejších hercov z filmu 50 odtieňov temnoty Jamiemu Dornanovi (34). To by ste neverili! Jeho manželka je teda poriadna stíhačka.

To, že už po prvej časti nesúhlasila s nakrúcaním tej druhej, na tom by nebolo nič zvláštne. Avšak, po pravdepodobných prepočtoch financií sa dohodli, že Jamie do toho pôjde, ale s jednou podmienkou. Jeho žena sa zúčastní nakrúcania všetkých scén. Takže, aby ste v tom mali jasno: Jeho zákonitá polovička Amelia Warner, s ktorou je herec ženatý približne tri roky,  celý čas sliedila po svojom manželovi počas nakrúcania, aby náhodou nepreskočila iskra medzi ním a Dakotou. Keď mali pauzu, bola schopná vliezť za nimi aj do vody, kde nakrúcali jednu z dráždivých scén. Ako sa zdá, žiarlivá pani manželka si pre istotu chráni svojho mužíčka zubami nechtami. Stojí to Jamiemu vôbec za to? :)

Navonok šťastný manželský pár Jamie Dornan a Amelia Warner

Zdroj: Dailymail.co.uk  Foto: Instagram