Šoubiz Manželka Jula Viršíka mu posiela odkaz: Slová, z ktorých puká srdce!

Manželka Jula Viršíka mu posiela odkaz: Slová, z ktorých puká srdce!

26. mája šokovala celé Slovensko smutná správa o náhlom úmrtí legendárneho rádiového spíkera Jula Viršíka. Nikdy sa nesťažoval na žiadne vážnejšie zdravotné problémy, v dôsledku čoho bola jeho smrť ešte zdrvujúcejšia, predovšetkým pre jeho rodinu.

Rozhlasový a televízny moderátor zomrel vo veku 56 rokov. Jeho smrť bola okamžite spojená s očkovaním proti ochoreniu COVID-19, keďže Viršík verejne oznámil, že mu bola podaná vakcína AstraZeneca. Výsledky pitvy však preukázali, že spíker mal vážne cievne postihnutie srdca.

Jeho nevládne telo našla Julova manželka Adriana, ktorá okamžite zavolala zdravotníkov, no rodákovi z Nitry už nebolo pomoci. Ich spoločná dcéra Nina zanechala na sociálnej sieti odkaz plný lásky, no jej mama z pochopiteľných dôvodov mlčala.

Napokon sa odhodlala a päť dní po desivej udalosti poslala svojej zosnulej láske odkaz. ,,Koľko bolesti môže človek uniesť? Povedz mi, ako budem bez teba žiť?“ napísala na sociálnej sieti užialená vdova. Posledná rozlúčka s Julom Viršíkom sa uskutoční v piatok (4. júna) o 11:45 v bratislavskom krematóriu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, FB/Adriana Viršíková  |  Foto: IG/julovirsik

Exit mobile version