Na Slovensku, ale i v Čechách sa doslova a do písmena trhajú a ničia manželské vzťahy. Je azda niečo v ovzduší? Alebo si po určitom čase spolužitia začne liezť dvojica na nervy? Nie je to inak ani v prípade známeho českého herca a speváka!

Spevák Václav Noid Bárta (36) je bezpochyby veľmi dobrým hudobníkom, nakoľko sa hudbe venuje od útleho veku. Pochádza totižto z muzikantskej rodiny. Momentálne však prežíva zložité obdobie, pretože vzťah s manželkou sa tak povediac rúca ako domček z karát. Manželka Gábina Dvořáková (28) sa po Česko-Slovenskom plese, na ktorom sa objavila v spoločnosti svojho plastického chirurga odsťahovala i s malou dcérou k svojím rodičom. „Gábina mala s Noidom dlhodobé problémy a žiadala ho, aby určité veci vyriešil. A dala mu nôž na krk. On to však neurobil, a preto sa pobalila a odišla,“ vyjadrila sa pre Blesk.cz osoba blízka Noidovej manželke. Dvojica sa o svojich vzťahových problémoch vyjadrovať veľmi nechcela.

V nedávnej talkshow, však Gábina hovorila o svojom vťahu s manželom ako o krásnej idylke. Pravda je asi úplne iná a nič nie je až tak dokonalé. Svedčí o tom aj momentálna situácia, v ktorej sa pár nachádza.

Zdroj: blesk.cz | Foto: instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com