Všetci si Marcela Berkyho pamätajú ako talentovaného speváka v súťaži Superstar. Marcel sa však v súčasnosti necháva oslovovať Maci a podstupuje v Košiciach hormonálnu liečbu. Pozrite sa na tú šokujúcu premenu!

Marcel Berky sa už počas speváckej súťaže Superstar netajil svojou homosexuálnou orientáciou. Po skončení súťaže sa mu v slovenskom šoubiznise nepodarilo významne preraziť a tak sa presťahoval do Nemecka, kde sa mu darilo omnoho lepšie a spevom sa dokázal aj uživiť. Všetko tak nasvedčovalo tomu, že Marcel žije spokojný život. Pred časom sa však rozhodol vyjsť na verejnosť so svojím ďalším tajomstvom, ktoré už nehodlal tajiť. Vo svojom mužskom tele sa necítil byť vo svojej koži a rozhodol sa pre zmenu pohlavia a hormonálnu liečbu.

marcel berky zena
Marcel Berky alias Maci sa živí hudbou v Nemecku

V súčasnosti podstupuje intenzívnu hormonálnu liečbu v Košiciach a onedlho sa chystá na vytúžený opertívny zákrok, pri ktorom podstúpi aj samotnú zmenu pohlavia. Už teraz sa však necháva oslovovať Maci a hovorí o sebe v ženskom rode. Cíti sa však konečne sama sebou: “Žijem konečne v takom tele, v akom som vždy chcela. Som inteligentná osoba a nerobím to z trucu. Nie je to jednoduché. Chcem a túžim žiť v spoločnosti ako normálny človek a chcela by som mať aj rodinu,” prezradila Maci pre Nový Čas. Viac fotiek nájdete TU.

marcel berky zena
Marcel sa po hormonálnej liečbe mení na ženu

Oporou v tomto náročnom období je jej rodina a priatelia. Zároveň sa však logicky obávajú toho, čo bude nasledovať. Prijatie okolia a reakcie ľudí môžu byť rôzne a samotná Maci sa obáva zdravotných komplikácií, či bolesti po operácií, ktorá je pri takomto zákroku prirodzená. Svoju budúcnosť však vidí speváčka naďalej v hudbe a raz si chce založiť rodinu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook/ equipage