Herec Marcel Nemec zvádzal boj s onkologickým ochorením celých 14 mesiacov. Po náročnej liečbe neskrýval obrovskú radosť z toho, že mal rakovinu konečne poraziť. Neprešlo však veľa času a umelec si od lekárov vypočul ďalšiu zdrvujúcu správu.

Bývalý člen formácie Kopytovci bojoval s rakovinou už od roku 2021, pričom si musel nechal vyoperovať časť hrubého aj tenkého čreva, a rovnako tak slepé črevo. Následne absolvoval vyčerpávajúce cykly chemoterapie. Lekári pritom neboli ohľadom prognóz príliš optimistickí.

Marcel sa však nezdával a po 14 mesiacoch liečby priniesol fanúšikom skvelé správy. “Po 14-tich mesiacoch liečby sa sila mojej rakovinky zmenila z čísla 10 na číslo 0 a moji votrelci zmizli! Stal sa zázrak!” tešil sa ešte nedávno. 51-ročný herec však pred niekoľkými hodinami oznámil verejnosti ďalšiu zarmucujúcu správu. Rakovina sa tentokrát objavila na pečeni.

Objavil sa nový votrelček na pečienke. Potvoriak jeden. Koncom júna idem na ďalšiu operáciu, tak sa má na čo tešiť. Pekne ho vyrežeme, votrelčoka. Buehehe… ,” berie situáciu s nadhľadom. Pripojil tiež zábery z nemocnice, pod ktorými mu všetci priaznivci a blízki želajú opäť skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<­

Zdroj | Foto: FB/Marcel Nemec