Polícia zasahovala v stredu (26. februára) v jednom z bratislavských bytov po tom, čo prijala na tiesňovej linke vystrašený telefonát. Podľa prvotných informácií mal požiadať o pomoc muž, ktorý zavraždil manželku. Vyšetrovanie však prinieslo šokujúce výsledky.

Do bytu na Gagarinovej ulici v Bratislave v skutočnosti privolal mužov zákona otec 39-ročného Mareka, ktorý zavraždil svoju manželku Petru. K synovi sa ráno vybral na návštevu, aby mu zagratuloval k narodeninám, no po príchode sa mu naskytol hrôzostrašný pohľad.

Mareka našiel s porezanými rukami, keď sa po svojom ohavnom čine rozhodol pre samovraždu. Na posteli tiež našiel telo 37-ročnej ženy, ktorá bola prikrytá paplónom. Na miesto boli okamžite privolaní zdravotníci a polícia. Podľa predbežnej obhliadky tela sa preukázalo, že Petra bola škrtená, a taktiež utrpela viacero bodných poranení.

Slovák, ktorý bol obvinený z vraždy manželky a momentálne je hospitalizovaný v nemocnici, strávil s jej mŕtvolou v byte celé dva dni. Momentálne mu hrozí až doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook