Národný hokejový tím mal uplynulý večer voľno a na programe mal byť klasický tréning. Situácia na ľade sa však zmenila a športovci majú za sebou oficiálne fotenie, na ktorom sa zúčastnil aj hokejový obranca Marek Ďaloga. Ten v zápase s Fínskom utrpel bolestivé zranenie tváre, ktoré si okamžite všimnete.

Hokejisti sa pred tréningom obliekli do oficiálnych dresov a zúčastnili sa fotografovania, ktoré prebieha každý rok počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Počas tohto momentu však nastala vtipná situácia, keď Tomáša Tatara radšej posadili, keďže pri poslednom fotení spadol z lavičky, keď na nej stál.

Na fotení sa však objavil aj Marek Ďaloga, ktorého v zápase s Fínskom trafil puk priamo do tváre. Obranca musel byť prevezený do nemocnice, pričom podstúpil zákrok, a zároveň utrpel otras mozgu. Na jeho líci sa tak črtá rana, ktorá vyzerá poriadne bolestivo. Marek sa ale údajne cíti lepšie a v priebehu týždňa má absolvovať kontrolu u lekára, ktorá rozhodne o jeho pokračovaní na majstrovstvách.

Zranenie Mareka Ďaloga si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: sport.aktuality.sk  |  Foto: Instagram/hockeyslovakia, RTVS, Facebook