Televízny projekt Oteckovia, ktorý Markíza spustila v januári 2018, sa teší u divákov mimoriadnej obľube, pričom v najbližších dňoch čakajú Slovákov posledné časti tretej série. Okrem toho, že v dôsledku tehotenstva odišla z úspešného formátu Mária Bartalos, podľa scenára sa zdá, že jej kroky bude nasledovať aj obľúbený tatušo Marek Fašiang s Laurou Gavaldovou. Je to však naozaj tak?

Tretia séria seriálu Oteckovia sa pomaly blížu k svojmu definitívnemu koncu a pred letnými prázdninami budú na obrazovkách Markízy odvysielané jej posledné epizódy. Uplynulý pondelok sa v deji s priateľmi a spolužiakmi rozlúčil seriálový tatušo Marek Oravec a jeho dcérka Julka, pričom sa do ich domu nasťahovala 7-členná rodina Pukyovcov. Aj keď sa zdalo, že novou súčasťou formátu sa tak stane herec Braňo Bystriansky a herečka Edita Borsová, všetko je zrejme úplne inak.

Veterinár s prváčkou si po krátkom premýšľaní zbalili v Bratislave kufre a v mene lásky sa odsťahovali za Lindou do Košíc, kde tu má študovať vysokú školu. Mnoho diváčok, ale aj detských fanúšikov seriálu ostalo po tejto informácii sklamaných, avšak, ako sa zdá, na plač nie je dôvod. Čo totiž čert nechcel, herci formátu, ale aj samotná Markíza, zverejnili na sociálnej sieti Instagram z natáčania nových častí, kde je zreteľne prítomný aj Marek Fašiang so svojou seriálovou dcérou. Nuž, vyzerá to tak, že študentka Linda z príchodu svojho partnera až taká šťastná nebude a on sa vráti späť do zabehnutého deja. Čo však bude s Pukyovcami?

https://streamable.com/6v63l

https://streamable.com/bzzgb

Zdroj: Markiza | Foto | Video: Instagram/filip_tumaa, oswaldphotoss