Herec Marek Fašiang ohuruje divákov charizmatickou postavou Tomáša v seriáli Oteckovia. Práve tu sa mu podarilo zbaliť aktuálnu priateľku Terezu B. Jeho slová o ich budúcnosti ale neznejú príliš ružovo…

Marek Fašiang hrá v obľúbenom seriáli Oteckovia postavu dokonalého a vždy charizmatického Tomáša, ktorý si celkom získal Lindino srdce. V súkromí si ale získal lásku študentky a modelky Terezy, s ktorou tvoria pár približne rok. Hoci sa už kráska stihla zoznámiť aj s jeho mamou, herec sa o ich budúcnosti vyjadril rozpačito. Marekova mama navyše prezradila, že vychádza výborne s jeho bývalkami, s ktorými sú doteraz v kontakte.

Marek sa poďla svojich slov ešte na otcovské a rodinné povinnosti napriek svojmu veku necíti a rovnako je na tom aj jeho priateľka: “Terezka je ešte mladé dievča, má len dvadsať rokov. Tiež sa ešte úplne necítim na klasický rodinný život, nerozmýšľame týmto smerom. Keby som mal za partnerku rovesníčku, tak by to bolo asi iné, lebo vtedy ženy už premýšľajú nad rodinou. Ale toto zatiaľ nie je našou témou dňa,” prezrádza pre Nový Čas.

Je tak zjavné, že s partnerkou sa do rodiny a plánovania budúcnosti nehrnie a za všetkým je Terezkin vek ako aj jeho ešte stále chlapčenské zmýšľanie: “Trinásť rokov (vekový rozdiel) si vôbec neuvedomujem. Pretože ani ja sa necítim na svoj vek. Skôr sa cítim ako chlapec než muž,” objasňuje dôvody, pre ktoré je zatiaľ starým mládencom. Marek si uvedomuje, koľko času a starostlivosti deti vyžadujú a popri svojej práci si nevie predstaviť, ako by výchovu zvládol.

Marek Fašiang sa v súkromí do otcovstva a rodiny nehrnie
S Terezou si vraj rozumejú, ale deti ešte neplánujú

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza